Technologie


Úprava vody ozonem

Generátory ozonu

Společnost Lifetech s.r.o. je výrobcem generátorů ozonu o výkonu od mg po desítky kilogramů ozonu za hodinu. Generátory slouží zejména k úpravě vody. Generátory ozonu s nižším výkonem (do 25 g O3/hod.) dodává Lifetech zejména k úpravě bazénové vody. Větší zařízení slouží na úpravnách vod, v průmyslu k recyklaci odpadních a procesních vod, k likvidaci nebezpečných a zapáchajících zplodin z průmyslové výroby apod.

Lifetech s.r.o. dodává generátory ozonu včetně veškerého příslušenství zajišťujícího spolehlivý a bezpečný provoz (sušičky vzduchu, generátory kyslíku, destruktory zbytkového ozonu, monitory ozonu v ovzduší, vodě atd.)

Přehled generátorů ozonu

Generátory ozonu LifeOzone®EC

LifeOzone® EC – profesionální dezinfekční a sanitační systémy. Série generátorů ozonizované vody LifeOzone® EC přenáší nejmodernější dezinfekční technologii z velkých průmyslových aplikací do menších potravinářských provozů i domácností.

Generátory ozonu LIFEPOOL

Generátory ozonu Lifepool tvoří základní řadu ozonizátorů z produkce společnosti Lifetech. Produkce řady generátorů ozonu je od 0,5 do 4 g O3/hod. při použití suchého vzduchu jako pracovního média a až 12,5 g O3/hod. při použití kyslíku. Generátory ozonu Lifepool nacházejí nejčastěji uplatnění v sestavách pro úpravu bazénové vody a také v menších úpravnách pitných vod např. ve stáčírnách balené vody.

Ozonizační komplety Exclusive

Bazénový ozonizační komplet EXCLUSIVE pro čištění a dezinfekci vody. Samostatný ozonizační blok vhodný pro vnitřní i vnější bazény. Předností kompaktní jednotky je snadná montáž, výrazně vyšší účinnost ozonizačního procesu, odstranění vzduchových bublin a bezpečná likvidace zbytkového plynného ozonu.

Generátory ozonu OZAST

Generátory ozonu řady OZAST jsou určeny pro aplikace zejména v úpravárenství pitných vod a při čištění procesních a odpadních vod. Ozonizátory jsou stavěny modulově a jejich výkon je, proto téměř neomezený. Pro více informací o této řadě generátorů ozonu prosím kontaktujte obchodní oddělení.
Technické listy generátorů ozonu ke stažení zde ⇒


Tento projekt je spolufinancován evropským fondem pro regionální rozvoj a ministerstvem průmyslu a obchodu.

LIFETECH s.r.o. Šumavská 15, 602 00 Brno ... webdesign by ViaAurea